چگونه با ورزش لاغر شویم؟

چگونه با ورزش لاغر شویم؟

تناسب اندام آرزوی دیرینه  بخش اعظمی از جامعه ماست.

اگر در رسته افراد دارای اضافه وزن و چاق قرار دارید قطعا تا به حال در اتاق پرو بوتیک ها با پوشیدن لباس مورد نظرتان کلنجار رفته اید. یا هنگام خرید توجه شما به لباس هایی بوده است که دست کم بتواند شما را قدری لاغر تر نشان دهد.

باید بپذیرید که تا امروز چه مقدار از زیر انجام ورزش هایی که تناسب اندام را در پی داشته اند شانه خالی کرده اید. اما این نیز مهم نیست. امروز دست علم و تکنولوژی به سمت شما دراز است فقط کافیست این دست یاری کننده را بفشارید.

دیگر زمان دویدن های طولانی مدت روی تردمیل و عرق رختن به پایان رسیده است. حال نمی توانید نبود وقت را برای نداشتن تناسب اندام بهانه کنید.

این جمله ها خبر از متودی جدیدی می دهد که تا همین ساعت افراد زیادی از انجام آن به نتیجه مطلوب رسیده اند. با ما همراه باشید تا شما نیز به گروه اینشیپ بادی ها بپیوندید:

 

راهی کوتاه تا تناسب اندام

اینشیپ بادی، آیا نام این تکنیک را شنیده اید؟ اگر بار اول است که این عبارت را دیده و یا می شنوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید..

اینشیپ بادی که به اختصار ایکس بادی نیز نامیده می شود نوعی تکنیک روزآمد در جهت کاهش وزن و چربی سوزی توامان با عضله سازی است. فکرش را بکنید زمانی که در سرتان برنامه ای مدون دارید تا پس از چربی سوزی به سراغ  عضله سازی  بروید ناگهان به شما روشی را پیشنهاد دهند که با یک تیر دو نشان بزنید و در عین حال که عضله سازی می کنید به همین علت چربی سوزی هم داید .

چطور است؟

اما آیا این روش شدنی است؟

برای این که بتوانید بازخورد استفاده از این روش را با چشمانتان ببینید پیشنهاد می کنیم به سراغ صفحه اینستاگرام اینشیپ بادی رفته و نظر کاربران را بخوانید.

حال بهتر است کمی درباره مکانیزم این روش بدانید:

شاید تا به حال این پرسش به ذهنتان خطور کرده چطور می شود در مدت زمان اندک به نتیجه فوق العاده رسید. پاسخ این معما استفاده از جلیقه هایی است که تنواسته جامعی بر تن آرزوهایتان باشد.

لاغری با متد EMS تکنیکی نوین است که در آن افراد با پوشیدن جلیقه های مخصوص می توانند سه روز ورزش طاقت فرسا را در یک جلسه 20 دقیقه انجام دهند. این به معنای فرم دهی به روش اینشیپ بادی که در واقع صرفه جویی در وقت و هزینه و در عین حال رسیدن به نتنیجه فوق العاده است.

حال دیگر نمی توانید نبود وقت را بهانه ای برای نداشتن تناسب اندام کنید.

جلیقه اینشیپ بادی چیست؟

آنچه این ورزش را از دیگر ورزش ها متمایز می کند استفاده از جلیقه های مخصوص است. همانطور که اشاره شد پوشیدن این جلیقه های الکتریکی می تواند زمان ورزش کردن را کم کند. اما می دانید این لباس ها برگرفته از کدام روش درمانی است؟

آیا تا به حال فیزیوتراپی کرده اید؟

دستگاه اینشیپ بادی در واقع پایام دادن به روش درمانی 40 ساله فیزیوتراپی است که تنها برای تسکین درهای مفصلی استفاده می شد. امروزه با کمک این تکنولوژی توانسته اند دریچه نوینی را به سوی تناسب اندام گشایند.

حال دستگاه های کوچک فیزیوتراپی با ترکیبات کاربردی تبدیل به جلیقه هایی شده که می تواند تناسب اندام و عضله سازی را برای شما به ارمغان آورد.

آیا پالس های التریکی برای بدن مضر نیست؟

قطعا با شنیدن جریان الکتریکی این پرسش برای شما ایجاد می شود که آیا جریانات الکتریکی بریا بدن مصضر نیست؟

پاسخ به این سوال متفی است. در واقع جریان الکتریکی که موجب عضله سازی می شود برای بدن مضر نخواهد بود.

مزیت روش اینشیپ بادی بر ورزش های سنتی

قطعا تا به حال توانسته اید تفاوت این روش ها را با روش های سنتی مقایسه کنی، اما ما در ادامه به بررسی مزایای بیشتر استفاده از روش اینشیپ بادی مش پردازیم:

  • نتیجه دهی موثر در مدت کوتاه
  • کمک به کاهش افسردگی
  • کمک به کاهش وزن
  • بالابردن متابولیسم بدن
  • تقویت سیستم ایمنی
  • افزایش فیبر های عضلانی
  • کاهش فشار به قلب و مفاصل
  • فرم دهی اندام

تا رسیدن به تناسب اندام چقدر باقی ست؟

از جمله پرسش های متداول افراد برای استفاده از این روش میزان زمان لازم برای رسیدن به ایده ال ذهنی است. باید توچه داشته باشید که گرچه این روش راه رسیدن به تناسب اندام را سهل و آسان کرده اما این پشتکار شماست که می تواند نتیجه استفاده از این روش را رضایت بخش کند، لذا انجام توامان این ورزش به همراه رعایت رژیم غذایی سرعت رسیدن به نتیجه مطلوب را کوتاه تر خواهد کرد.

چقدر تا عضله سازی فاصله دارید؟

از زمان شروع این ورزش که با رژیم های غذایی مخصوص همراه است تا زمان عضله سازی تقریبا 6 هفته زمان لازم است.

توصیه پایانی

قطعا تا به این لحظه به روش های سریع تر برای تناسب اندام و لاغری فکر کرده اید. از جمله این روش ها استفاده از قرص های لاغری است. باید توجه داشته باشید که این قرص ها و تبلیغات همراه با آن نه تنها فریبی  بیش نیست، بلکه موجب می شود شما از رسیدن به تناسب اندام نا امید شده و روش های درست دیگر را نیز نادیده بگیرید. آنچه این قرص ها برای شما به ارمغان خواهد آورد جز: خستگی، مشکلات کبدی، سردرد ، بی خوابی و در مواقع بحرانی اعتیاد به آن ها نخواهد بود.

بنابراین بهره مندی از روش های نوینی که علاوه بر ایجاد تناسب اندام سلامت شما را نیز تضمین می کند بهترین و موثرترین راه برای رسیدن به آرزوهایتان است.

سایر مطالب

لاغری با متد EMS

لاغری با ورزش

آنالیز چربی بدن

درمان تنبلی تخمدان با ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.