هفته نامه اینشیپ بادی

آیا ایکس بادی برای بدن ضرر دارد؟

شاید اگر تا چند سال پیش با عبارت “لاغری در یک ماه” مواجه می شدید، با خود تصور می کردید که تبلیغی بیش نیست. اما امروزه به کمک متد EMS امکان تناسب اندام در مدت کوتاه فراهم شده است. متد ای ام اس در واقع سرواژه Electrical Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات است. در واقع در این روش، به کمک پالس های الکتریکی، لاغری و عضله سازی صورت می گیرد. به دلیل همین استفاده از جریان الکتریکی است که برخی تصور می کنند که این روش برای بدن مضر است یا با خود می پرسند که معایب ایکس بادی چیست. اما باید گفت که معایب ایکس بادی با بررسی متخصصان این ورزش که در بهترین باشگاه ورزشی حضور دارند، فقط فرکانس مناسب با شرایط مراجعه کننده تنظیم می شود و اگر تعداد جلسات به اندازه مناسب توصیه شود، مشکلی برای فرد به وجود نمی آید. در واقع پالس های EMS با توجه به استاندارد بدن فرد تنظیم می شود و به همین دلیل هیچ خطری وجود ندارد.

اینشیپ بادی
هفته نامه اینشیپ بادی

معرفی بنیان گذار مجموعه

شهریار تقی زاده دارای تحصیلات مهندس مکانیک ، فوق لیسانس مهندسی انرژی است، او تسلط بر حوزه کاری دوره های معماری و MBA را گذراند.  سوابق کاری ایشان با سابقه 15 سال در زمینه مهندسی تاسیسات و ساخت ساز ، موسس شرکت ساختمانی ابنیه و تهویه گستر شهر می باشد. از افتخارات و عضویت های ایشان میتوان به سرپرستی تجهیزات فنی و مهندسی فدراسیون ورزش های همگانی، عضو کمیته پزشکی هیئت ورزش تنیس شمیرانات اشاره داشت، او در سال 95، نوید تولد یک سازمان نوین را برای اولین بار در عرصه ورزش، کلید زد، و امروز یک خانواده 100 نفری را شامل می شود.

معرفی بنیان گذار مجموعه
اینشیپ یادی
کدام شعبه به شما نزدیک تر است؟
مراقبت های پوستی
اینشیپ بادی زیبایی

در مجموعه اینشیپ بادی پس از تست و مشاوره رایگان که توسط دستگاه حرفه ای آنالیز صورت می گیرد و روان درمان آنهم به صورت غیر تهاجمی آغاز می شود. خدمات زیر وابسته به نیازهای پوستی انجام می شود.

شعبه پاسداران

راه اندازی شعبه نهم مجموعه اینشیپ بادی میباشد که شامل دو سالن مجزا و فضایی بالغ بر 350 متر می باشد قرارگیری در فضای مشجر ، سقفی بلند و گردش هوای مناسب و داشتن فضاهای جانبی برای خدماتی نظیر پاکسازی و مراقبت پوست ، ماساژ و دیگر خدمات جانبی و همچنین داشتن فضای پارک مناسب از مزیت های این مجموعه می‌باشد.

صفحه تغییرات
اینشیپ بادی

تغییرات چشمگیر شاگرد عزیزمون

کاهش 10 کیلو چربی طی 30 جلسه ترکیبی (شعبه تهرانپارس اینشیپ بادی)

هفته نامه اینشیپ بادی
کمپین شب یلدا
آخرین مقالات