معایب ایکس بادی

معایب ایکس بادی

آیا ایکس بادی برای بدن ضرر دارد ؟

کاهش چربی احشایی

روش EMS یکی از تکنیک های جدید ورزشی برای عضله سازی و لاغری افراد است که به دلیل پاسخ دهی مناسب توانسته بسیاری از افراد به خود جذب کند. زمانی که فرد به یکی از شعب اینشیپ بادی مراجعه می کند، با توجه به فاکتورهای گوناگون از جمله سن او، قوای جسمانی او، سابقه پزشکی او و جنسیت او ورزش های مناسب و تعداد جلسات مشخص می شود. اما بسیاری از افراد پیش از شروع این ورزش این سوال برایشان پیش می آید که معایب ایکس بادی یا به طور کلی مضرات روش EMS چیست. در این مطلب تصمیم داریم تا به بررسی بیشتر این موضوع بپردازیم. با ما همراه باشید.

معایب ایکس بادی

مضرات ایکس بادی

شاید اگر تا چند سال پیش با عبارت “لاغری در یک ماه” مواجه می شدید، با خود تصور می کردید که تبلیغی بیش نیست. اما امروزه به کمک متد EMS امکان تناسب اندام در مدت کوتاه فراهم شده است. متد ای ام اس در واقع سرواژه Electrical Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات است. در واقع در این روش، به کمک پالس های الکتریکی، لاغری و عضله سازی صورت می گیرد.

به دلیل همین استفاده از جریان الکتریکی است که برخی تصور می کنند که این روش برای بدن مضر است یا با خود می پرسند که معایب ایکس بادی چیست. اما باید گفت که معایب ایکس بادی با بررسی متخصصان این ورزش که در بهترین باشگاه ورزشی حضور دارند، فقط فرکانس مناسب با شرایط مراجعه کننده تنظیم می شود و اگر تعداد جلسات به اندازه مناسب توصیه شود، مشکلی برای فرد به وجود نمی آید. در واقع پالس های EMS با توجه به استاندارد بدن فرد تنظیم می شود و به همین دلیل هیچ خطری وجود ندارد.

معایب ایکس بادی در ادامه:

در نتیجه می توان گفت که این روش اگر بیش از حد انجام نشود و طبق استانداردها پیش برود، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد. البته اگر مربی تخصص کافی نداشته باشد و باشگاه طبق استانداردها پیش نرود ممکن است فرد دچار آسیب هایی مانند سوختگی، خارش و التهاب پوست شود. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتماً به بهترین باشگاه ( اینشیپ بادی ) مراجعه کنید.

آیا ایکس بادی برای قلب خطرناک است؟

پالس جریان الکتریکی در روش EMS در همان نقطه ای که وارد می شود قرار می گیرد و به سایر اعضای بدن دسترسی ندارد. در واقع فقط عضلات فرد است که تحت تاثیر قرار می گیرد و سایر اعضای بدن از جمله قلب، درگیر نخواهند شد.

شعار این مجموعه” اینشیپ بادی ، مسیر سلامتی ” می باشد.

برای مشاوره و تست رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید

در خواست مشاوره و آنالیز رایگان
اینشیپ بادی در آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.