مشاوره آنلاین تغذیه

مشاوره آنلاین تغذیه

با پیشرفت دنیای ارتباطات دیگر زمان مراجعه های حضوری برای اغلب ویزیت ها به پایان رسیده است.

امورزه زمان برای افراد معنای متفاوتی پیدا کرده است. وقتی به گذشته نه چندان دور می نگریم، می بینیم که حتی برای انجام کوچکترین کار اداری و یا درمانی مجبور به طی کردن مسافت زیادی بوده ایم که علاوه بر خستگی، هدر رفت زمان را نیز در پی داشت.

اما آنچه به لطف تکنولوژی برای ما میسر شده کوتاه کردن ارتباطات است. در این راستا اغلب فعالیت های  روزانه ما می تواند در قالب تنها یک فعالیت الکترونیکی صورت گیرد. این در واقع به معنای کوچک شدن محیط پیرامون ماست.

از این رو بسیاری از نیاز های ما می توانید با قرار گیری در این مسیر بسیار آسان و راحت تر برطرف شود. از جمله این ارتباط کوتاه ولی موثر می توان به امکان استفاده از مشاوره های آنلاین تغذیه اشاره کرد.

با توجه به اینکه کاهش و یا افزایش وزن، خود میزان بالایی از همت و عزم قوی را می طلبد، ممکن است مراجعه های مستمر، افراد را از ادامه راه منصرف کند. از این رو مشاوره آنلاین تغذیه توانسته با برطرف کردن این مشکل قدم مثبتی در ایجاد جامعه ای سلامت بردارد.

در ادامه به این مهم بیشتر می پردازیم:

مشاوره تغذیه در خلال ورزش کردن

افرادی که برای کاهش وزن به مراکز ورزشی مراجعه می کنند، اغلب مضاف بر دریافت برنامه ورزشی نوعی رژیم غذایی را نیز دریافت می کنند. چراکه ورزش کردن به تنهایی نمی تواند افراد دارای اضافه وزن بالا را به آرزوی تناسب اندام رساند. این افراد باید در نظر داشته باشند که این عادت های نامناسب غذایی است که موجب شده آن ها با اضافه وزن مواجه شوند.

از این رو داشتن برنامه غذایی در کنار انجام فعالیت های ورزشی بسیار موثر است. مکان هاب ورزشی مثل مرکز اینشیپ بادی، این دستاورد را به ارمغان آورده تا ضمن ارائه برنامه ورزشی بسیار مناسب، با ارائه برنامه غذایی موثر افراد را برای رسیدن به ایده آل های ذهنی خود یاری کند.

این برنامه که تحت نظر متخصصان تغذیه صورت می گیرد، ضمن ایجاد تناسب اندام می تواند عادت های بد غذایی افراد را برطرف کرده و در ایجاد رژیم غذایی سلامت برای آن ها موثر باشد..

مشاوره تغذیه چگونه صورت می گیرد؟

زمانی که برای انجام مشاوره تغذیه به مراکز اینشیپ بادی مراجعه می کنید، آن ها با بررسی و ارزیابی سلامت عمومی بدن شما و آنالیز میزان چربی و عضله اندام، بهترین رژیم های غذایی را به شما معرفی خواهند کرد.

این کار در سایه گرفتن تست BMI که به تست شاخص توده بدنی نیز شناخنته می شود، میسر است. در این تست میزان چربی و عضلات بدن اندازه گیری می کنند و در نهایت میزان کاهش و یا افزایش وزن شما را مشخص خواهند کرد.

شما می توانید با گرفتن برنامه غذایی مناسب به سرعت به تناسب اندام رسیده و با رعایت رژیم های غذایی مناسب سلامت بدن خود را تضمین کنید.

آیا تنها رژیم غذای می تواند ما را به تناسب اندام رساند؟

یکی از عللی که افراد پس از گذراندن چند ماهی از ورزش کردن آن را رها می کنند، صرف وقت زیاد در سالن ها ی بدن سازی است.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات آن این مشکل نیز برطرف شده است. می پرسید چطور؟

مراکز بدنسازی اینشیپ بادی علاوه بر ارائه مشاوره آنلاین تغذیه با استفاده از روشی نوین توانسته است، ضمن کوتاه کردن ساعات تمرین، تاثیرات حرکات ورزشی را به حداکثر رساند. استفاده از جلیقه های الکتریتی میزان سوخت چربی و عضله سازی را در مدت زمان کوتاهی ایجاد خواهد کرد. در این مرکز افراد می توانند به جای 3 جلسه انجام تمرینات سخت، تنها در یک جلسه 20 دقیقه کالری یکسانی را بسوزانند.

مشاره آنلاین اینشیپ بادی

افرادی که از خدمات این مرکز استفاده می کنند،، با بهره مندی از مشاوره آنلاین به سهولت برنامه غذایی خود را دریافت کنند، بی آنکه بخواهند وقت زیادی را برای مراجعه حضوری سپری کنند.

سایر مطالب

لاغری با متد EMS

لاغری با ورزش

آنالیز چربی بدن

درمان تنبلی تخمدان با ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.