مزایای لاغری با اینشیپ بادی

لاغری با اینشیپ بادی

مزایای لاغری با اینشیپ بادی

کاهش چربی احشایی

چربی احشایی که به عنوان چربی شکم نیز شناخته می‌شود، چربی سفیدی است که در شکم و اطراف اندام‌های مهم شما مثل کبد، کلیه‌ ها، پانکراس، روده‌ ها و قلب ذخیره شده است. مقدار زیاد چربی احشایی می تواند ریسک دیابت، بیماری های قلبی، سکته، بیماری ‌های عروقی و بعضی از سرطان ‌ها را افزایش دهد.

کم شدن دردهای عضلانی

تاثیر چاقی بر درد عضلانی:

مفاصل در بدن ما به عنوان وسیله‌ جذب کننده و توزیع کننده فشار در بدن در هنگام راه رفتن، دویدن و حرکت کردن عمل میکنند. اگر وزن بدن افزایش پیدا کند، طبیعی است که فشار هایی که بر این مفاصل وارد می شوند نیز افزایش می یابند. افزایش این  فشار ها منجر به ایجاد تغییرات مخرب بیشتری در غضروف ها و در نهایت موجب درد مفاصل می شود.

بالا رفتن سوخت و ساز بدن و اضافه کردن عضله

تاثیر EMS بر متابولیسم بدن:

جلیقه های EMS بوسیله پالس های الکتریکی و تحریک عضلات باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن می‌شود که همین امر موجب اضافه شدن عضله بدن نیز می‌شود. بوسیله تمرینات درست و اصولی و بالا رفتن گردش خون با متد EMS می‌توانیم سوخت و ساز بدن را بالا ببریم.

کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس

رابطه تناسب اندام و اعتماد به نفس:

وقتی از ظاهر خود راضی نیستیم به مرور دچار مشکل خواهیم شد و اعتماد به نفسمان پایین می آید. تناسب اندام به کمک رژیم غذایی و ورزش کمک می کند وضعیت بدن را بهبود ببخشیم. دیدن نتیجه رژیم غذایی و ورزش سبب می شود احساس بهتری ­­درباره خود پیدا کنیم. در نتیجه اعتماد به نفسمان افزایش می یابد.

شعار این مجموعه” اینشیپ بادی ، مسیر سلامتی ” می باشد.

برای مشاوره و تست رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید

در خواست مشاوره و آنالیز رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.