پکیج ها موضعی به صورت خوابیده و روی موضع های مختلف بدن توسط پدهای الکتریکی می باشد به نحوی که هر یک جلسه یک موضع محسوب می شود. تایم هر جلسه تا نیم ساعت می باشد. این پکیج مکمل پکیج EMS به منظوربهبود نتیجه گیری می باشد.

رسیدن به اندامی ایده آل و زیبا، نیاز به کاهش چربی های اضافی بدن در نواحی که چربی زیادی دارند  را دارد  . امروزه لاغری موضعی با دستگاه های مختلفی انجام می شود که سلول های چربی را از بدن حذف و در مناطق خاصی از بدن جذابیت و زیبایی به وجود می آورد. بیشترین افرادی که به سراغ استفاده از این دستگاه ها می روند، افرادی هستند که در قسمت ران، شکم و پهلو، بازو و … چربی های اضافی دارند .

در میان روش های غیر جراحی، دستگاه های لاغری وجود دارند که به خوبی چربی های اضافی بدن را از بین می برند موضعی با دستگاه نیازی به برش، بخیه، بیهوشی و دوران نقاهت نداردو فقط در موضعی که چربی بیشتر وجود دارد یا سلولیت دیده می شود پد گذاری انجام میشود .

از این رو در سالهای اخیر، استفاده از این روش های غیر تهاجمی برای کاهش چربی های بدن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

به طور کلی در این روش  بافت چربی ها در سطح موردنظر شکسته می شوند تا سوخت عضله جهت عضله سازی و کاهش سایز شوند .

چند جلسه در هفته  مجاز به استفاده از دستگاه موضعی می باشید ؟

تعداد جلساتی که افراد برای رسیدن به لاغری موضعی با دستگاه های مختلف نیاز دارد، متفاوت است. زیرا میزان چاقی در هر فرد متفاوت بوده و تعداد جلسات هر شخص بسته به میزان چاقی شخص موردنظر دارد  .

منع استفاده ازدستگاه موضعی

افرادی که کیست تخمدان  بالای 4 سانت دارند نمی توانند از دستگاه موضعی در شکم و پهلو استفاده کنند زیرا پالس ها می تواند باعث تشدید و تحریک کیست  و موجب خونریزی شود .

دستگاه موضعی مجموعه اینشیپ بادی

این دستگاه برای چربی سوزی ، فرم دهی ، عضله سازی و رفع سلولیت  موثر  می باشد و باتوجه به نوع برنامه ای که به دستگاه داده می شود کارکرد آن متفاوت می باشد  .

حتی افرادی که ورزش نمی کنند  و توانایی انجام حرکات ورزشی را ندارند با یک پیاده روی ساده در روتین روزانه خود همراه با رژیم و استفاده از جلسات موضعی تغییرات قابل توجهی دارند .

به طور مثال افرادی که توانایی انجام حرکات ورزشی ساده را نداشته و حتی در  نشست و برخاست دچار مشکل بودند  با 6 -8جلسه موضعی ، رعایت رژیم غذایی و پیاده روی  3-5 کیلوگرم چربی کم کرده اند .

پکیج های لاغری موضعی مجموعه اینشیپ بادی

پکیج های لاغری موضعی

هر جلسه شامل: 

  •  20 دقیقه تمرین با مربی که همراه با پوشیدن جلیقه های مخصوص
  • 5 دقیقه پالس رست با جلیقه 

خدمات جانبی این پکیج: 

  • تست و آنالیز هفتگی
  • رژیم و پشتیبانی 24 ساعت