دستورالعمل بهداشتی مجموعه به منظور حفظ سلامت مشتریان گرامی

1- خواهشمندیم با داشتن هر گونه علائم بیماری از آمدن خودداری کنید .

2- همانگونه که میدانید امکان امحا بیولوژیکی زباله های عفونی در اماکن عمومی وجود ندارد. به همین منظور از شما عزیزان درخواست می شود در هنگام ورود به مجموعه از به همراه داشتن ماسک و دستکش خود داری نمایید . در ورودی مجموعه به منظور جلوگیری از ورود ماسک و دستکش به مجموعه سطل های زباله در نظر گرفته شده است .
3- برای حضور در مجموعه استفاده از شیلد به جای ماسک، به منظور تنفس آسان تر به هنگام تمرین و همچنین احراز هویت شما عزیزان الزامیست . در جهت رفاه حال شما به تعداد کافی شیلد توسط مجموعه فراهم شده است ، که میتوانید از شعب مجموعه تهیه نمایید . علاوه بر این در صورت تمایل میتوانید شیلد همراه داشته باشید .

4- در جهت حفظ سلامت شما در محل ورودتان به مجموعه تونل اوزون تعبیه شده است . به محض ورودتان به مدت ۸ ثانیه در این تونل مانده و به طور کامل ضدعفونی می شوید . در مدت زمانی که در تونل قرار دارید کفش خود را بر روی سطح موكت تونل کشیده تا ضد عفونی شوند .

۵- کلیه سطوح و تجهیزات مجموعه به وسیله آب اکسیژنه و با استفاده از دستگاه اوزون ژنراتور ضد عفونی شده اند . این دستگاه ها در بیمارستان ها و به منظور گندزدایی و ضد عفونی مورد استفاده قرار می گیرند .

6- جلیقه ها بعد از هر تمرین در تونل اوزون ضد عفونی می شوند .

7- به مربیان توصیه اکید شده است که ورزش ها بدون تماس دست با زمین و تجهیزات باشد.

8- آب معدنی به تعداد کافی در بوفه شعب برای شما همراهان عزیز تدارک دیده شده است. علاوه بر این در صورت تمایل میتوانید آب آشامیدنی همراه اشته باشید.

حضور شما در زمان بندی تعیین شده و ترک مجموعه پس از اتمام زمان مشخص شده الزامیست.

9- قبل از حضور در مجموعه با شعبه مربوطه تماس بگیرید.

10- به جهت رعایت نکات بهداشتی همراه داشتن کفش جداگانه تمرین الزامیست.

11- حتی المقدور از آوردن لوازم غیر ضروری و اشیا گران قیمت به همراه خود خودداری نمایید. به منظور رعایت هر چه بیشتر مسائل بهداشتی ساک همراه خود داشته باشید، تا از تماس با لاکرهای مجموعه جلوگیری شود.

۱2- پیش از این به منظور رفاه حال شما همراهان همیشگی امکان حضور کودکان فراهم بود، امروز با توجه به شرایط به وجود آمده بهتر است برای حفظ سلامت کودکانتان از آوردنشان خودداری کنید. ( مگر با هماهنگی قبلی )

۱3- در مجموعه به منظور تولید اکسیژن در محیط، تعداد قابل توجهی گیاه در نظر گرفته شده، تا هرچه بیشتر مسئولیت خود را در جهت حفظ سلامت شما انجام داده باشیم .