EMS که کوتاه شده ی عبارت Electrical Muscle Stimulation می‌باشد به معنای تحریک الکتریکی عضله است. در واقع دستگاه EMS پالس‌های الکتریکی تولید می‌کند و به وسیله الکترود به عضلاتی که مد نظر است وصل می‌شود و به این شکل تعداد و شدت انقباض در ثانیه افزایش پیدا می‌کند. می‌توان این طور در نظر گرفت که EMSدستگاهی برای تحریک کردن بیشتر عضلات است و نمی توان آن را ورزش محسوب کرد. این روش نسبت به سایر ورزش ها از هزینه بالاتری برخوردار است ولی نظر علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده که گویای ویژگی های خاص این روش می باشد.

پکیج های EMS مجموعه اینشیپ بادی

۱۲ جلسه

۸ جلسه

۶ جلسه

۲۴ جلسه

۱۶ جلسه

مزایای EMS:

  • EMS یک ابزار عالی برای کمک به توانبخشی پس از آسیب به عضلات است. این دستگاه نه تنها بر روی بازیابی قدرت عضله کار می‌کند، بلکه در ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده نیز مؤثر است.
  •  یکی از مزایای عمده استفاده از فناوری EMS برای درمان آسیب‌های فیزیکی این است که هیچگونه فشار اضافی بر روی مفاصل، تاندون‌ها یا رباط‌ها ندارد.
  •  برخی از افراد به دلیل مشغله‌های زیاد نمی‌توانند به طور منظم ورزش را دنبال کنند به همین خاطر باید روشی را مورد استفاده قرار دهند که در کمترین زمان نتیجه مثبتی را برایشان رقم بزند
  • از دیگر فواید ورزش ای ام اس می‌توان به قابلیت از بین بردن سلولیت و ترمیم سلول های سطحی توسط دستگاه ای ام اس اشاره کرد. از طرفی قادر خواهید بود تا به اندام خود فرم دهید و بدن زیباتری داشته باشید.
  • هزینه ی کمتری برای نتایج عالی میپردازید  و علاوه بر آن مربی شخصی هم زمان با روند تمرین کنار شما هستند و  توصیه های تغذیه ای مناسب شرایط هر فرد داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر، تست و آنالیز اولیه با ما تماس بگیرید