تناسب اندام با ورزش

تناسب اندام با ورزش

لاغری با ورزش اما چه ورزشی؟

وقتی صحبت از ورزش می شود اغلب افراد دویدن روی تردمیل، رقص قطره های آب بر روی بدن، فعالیت زیاد و خستگی وصف نشدنی را تصور می کنند.

اما آیا برای لاغر شدن حتما باید ورزش های طاقت فرسا با مدت طولانی را تجربه کرد؟

پاسخ ما به شما منفی است. بله شما می توانید ورزش کنید و به راحتی لاغر شوید؟ می پرسید چطور؟ در این نوشتار به شما ثابت خواهیم کرد که دیگر زمان سپری کردن ساعت ها در باشگاه و شمردن تک تک ست های عذاب آور به پایان رسیده است. در دوره ای زندگی می کنید که تنها با لاغری و تناسب اندام یه گام فاصله دارید.

در ادامه خواهید خواند که چطور با یک تکنیک جدید می توانید به رویای دیرینه خود دست پیدا کنید:

چطور لاغر شویم؟

اگر اضافه وزن دارید قطعا تا به حال روش های بسیاری را برای کاهش آن انجام داده اید. حتی ممکن است به جراحی های زیبایی شکم نیز فکر کرده باشید. حتی اگر انجام این دست جراحی ها هم شما را وسوسه کرده باشد، باید بدانید انجام آن ها به معنای لاغری همیشگی نیست. کم نیستند افرادی که بعد از عمل های سنگین و پر عوارض مجدد به وزن سابق خود افول کرده اند.

بنابراین باید بدانید هرگونه تصمیم برای لاغر شدن نیازمند تداوم است. لاغری با ورزش نیز زمانی موثر خواهد بود که در کنار آن از رژیم غذایی مفیدی پیروی کنید.

اما چه نوع ورزشی موثر خواهد بود؟

ساعت ها ورزش کردن ممکن است هر آدمی را از ادامه راه ناامید کند. شما باید برای کاهش وزن حتی با ورزش کردن، تکنیک مناسبی را پیش گیرید. می پرسید چه تکنیکی؟

بهترین راه برای کاهش وزن

این عبارت را شاید بارها در اینترنت سرچ کرده باشید و در پاسخ با خیل عظیمی از راه کارهای خانگی، سنتی و یا جراحی مواجه شده باشید. اما ما خبر خوشی برایتان داریم .

اکنون روش های نوینی در باشگاه و مراکز تناسب اندام وجود دارد که می تواند با سپری کردن زمان حداقلی تاثیر شگفت انگیزی بر اندام داشته باشد. شاید عجیب باشد تا قبل از خواندن این نوشتار تصور می کردید لاغری با ورزش به معنای ساعت ها تحمل فشار است. بله، در حال حاضر با روش نوظهوری به نام اینشیپ بادی و یا همان  بادی می توان سه ساعت ورزش طاقت فرسا را تنها در 20 دقیقه خلاصه کرد و نتیجه ای چند برابری دریافت کرد. این شگفت انگیز نیست؟

شاید تصور کنید این نیز یک تبلیغ فریبنده است، اما شما می توانید به راحی با مراجعه به مراکز اینشیپ بادی در سراسر تهران افرادی را ملاقات کنید که از این روش نتیجه گرفته اند.

هنوز هم باور ندارید؟ بهتر است همین حالا به سایت اینشیپ بادی و یا صفحه رسمی اینستاگرام این مجموعه سری زنید. حتما شگفت زده خواهید شد.

اما لاغری با متود EMS چگونه این نتایج را به همراه خواهد داشت؟

زمانی که شما به این مراکز مراجعه می کنید با تست شاخص توده بدنی یا همان BMI از جهت میزان چربی و عضله بدن شما مورد آنالیز قرار می گیرد. این عمل که توسط کارشناس انجام می شود موجب شده تا کاهش وزن مناسب برای شما به نسبت شاخص به دست آمده از بدنتان بدست آید. پس از این آنالیز تعداد جلسات مشخص خواهد شد. در این جلسات مربی با پوشاندن جلیقه الکتریکی آموزشهای لازم برای استفاده از آن را تشریح خواهد کرد. زمانی که فرد این جلیقه ها را بر تن می کند به کمک خاصیت لرزشی علاوه بر چربی سوزی می تواند از عضله سازی نیز بهره مند شود.

پوشیده این جلیقه می تواند در 20 دقیقه نتیجه 3 ساعت فعالیت سنگین ورزشی را برایتان داشته باشد.

در کنار استفاده از جلیقه های اینشپ باید کارشناسان تغذیه برنامه غذایی مناسبی را برای شما در نظر خواهند گرفت. این برنامه به شما کمک می کند در کنار کاهش وزن، ویتامین، پروتین ها و به طور کلی مواد مغذی برای سلامت بدنتان را نیز دریافت کنید.

لاغری با جلیقه الکتریکی از جمله دستاوردهای علم و تکنولوژی است.این دو در همسنگری با یکدیگر توانسته اند برطرف کننده بزرگترین دغدغه افرادی باشند که از چاقی رنج می برند.

چرا اینشیپ بادی؟

شاید این سوال برایتان ایجاد شود که این روش چه مزیت هایی بر ورزش کردن های معمولی دارد؟

اولین و مهمترین تفاوت این روش جلوگیری از اتلاف زمان است. در مرحله بعد این تتیجه دهی فوری است که بیشتر افراد را برای تجربه آن وسوسه می کند. در ادامه به دیگر مزیت های این روش خواهیم پرداخت:

  • تاثر بر کاهش افسردگی
  • افزایش متابولیسم بدن
  • تقویت سیستم ایمنی
  • افزایش دهنده فیبرهای عضلانی
  • امکان فرم دهی بدن

از یک انتخاب تا رسیدن به رویا

حتما تا به این لحظه به روش های سریع تری نیز فکر کرده اید. مصرف قرص، جراحی و … . اما کدام از این روش ها توانسته رضایتمندی قابل توجهی ایجاد کند؟

مصرف قرص و انجام جراحی عوارضی دارد که نمی توان به راحتی روی آن ها پرده کشید و آن ها را نادیده گرفت. تا وقتی راه سالم و موثری وجود دارد چرا با سلامتی خود بازی کنید؟

وزش علاوه بر کمک به کاهش وزن می تواند سلامتی بدن شما را نیز تضمین کند این در حالی است که عوارض راه های سریع تر بیش از مزیت آن هاست.

سایر مطالب

لاغری با متد EMS

لاغری با ورزش

آنالیز چربی بدن

درمان تنبلی تخمدان با ورزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.