تفاوت اینشیپ بادی با ایکس بادی چیست؟

فرق اینشیپ بادی با ایکس بادی

تفاوت اینشیپ بادی با ایکس بادی چیست؟

سوالی که این روزها در فضای مجازی پرسیده می شود در این مطلب می خواهیم به شفاف سازی و ارائه توضیحات در این خصوص بپردازیم برای توضیح بهتر باید اول به معرفی EMS بپردازیم

 

EMS چیست؟

EMS یک متد تمرینی است. در واقع تمرین توسط تحریک های الکتریکی که پدهای الکتریکی تولید می کنند را EMS می گویند ( Electrical Muscle Stimulation ) که با تاثیر گذاری مفید و با راندمان بالا روی کلیه عضلات، فرآیند عضله سازی را دنبال میکنند.
پد های الکتریکی EMS داخل جلیقه هایی تعبیه می‌شوند که شرکت‌های مختلف آنها را می سازند که به جلیقه های EMS معروف هستند.

 XBodyیکی از این شرکت هاست که با کیفیت و قدرت مطلوب مناسب استفاده استودیو ها این جلیقه ها را تولید کرده و در اختیار عموم می‌گذارد.

اخطار: EMS علم و متد تمرینی است و صرفاً با داشتن دستگاه آن نمی توان نتیجه گرفت .لذا نتایج متفاوت استودیوهای مختلف در تفاوت تجربه، دانش و تجهیزات آنها می باشد.

 

فرق اینشیپ بادی با ایکس بادی

تفاوت اینشیپ بادی با ایکس بادی چیست؟ سوالی که این روزها در فضای مجازی پرسیده می شود

 

و اما اینشیپ بادی مجموعه است با هشت شعبه فعال در تهران و کرج با سابقه پنج ساله و تجربه بیش از ۵۰ هزار مشتری با نتایج عالی که متکی بر تجهیزات اندازه گیری دقیق و حرفه‌ای ، دانش متخصصین و مربیان مجرب از متد EMS و اتفاقاً از دستگاه ایکس بادی استفاده می کند.  بهره گیری از تجهیزات جانبی متخصصین تغذیه و روانشناسی ، تیم آنالیز ، پشتیبانی ۲۴ ساعته، استودیوهای مجهز و در دسترس و بزرگ، ساعتهای منعطف برای آقایان و خانم ها، امکانات ضدعفونی و … این مجموعه بزرگ را از هر نظر متفاوت نموده ، به طوری که افراد بسیاری تمایل به حضور در کلاس‌های این مجموعه دارند.

ساعت کاری مجموعه از ۷ صبح تا ۱۲ شب بوده و در این ساعات خدمات مختلف زیبایی ، سلامتی و درمانی ارائه می شود.

افراد از سن بلوغ تا سن نامحدود مخاطب این مجموعه بود و با توجه به مدت زمان نتیجه گیری کم ، افراد شاغل ، دکترها ، مهندسین و مدیران استقبال شایانی از مجموعه اینشیپ بادی کرده‌اند.

اخیراً ملاحظه شده که از اعتبار این مجموعه با عناوین مختلف تحت عنوان نمایندگی ، همکاری ، شعبه و … جهت انتساب مجموعه های دیگر به این مجموعه استفاده می‌شود که پیشنهاد می شود با دقت مجموعه مطبوع خود را انتخاب نمایید.

 

مشاوره و آنالیز حضوری حرفه ای در کلیه شعب این مجموعه رایگان و امکان پذیر است

از دیگر فعالیت های مجموعه : ارائه خدمات تخصصی پوست،  پکیج های رژیمی و غذایی ، محصولات رژیمی ، ورزشی و لباس های ورزشی می باشد.

شعار این مجموعه” اینشیپ بادی ، مسیر سلامتی ” می باشد.

برای مشاوره و تست رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید

در خواست مشاوره و آنالیز رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.