تجربه کاهش وزن موفق یکی از همراهان اینشیپ بادی

تجربه کاهش وزن موفق یکی از همراهان اینشیپ بادی
  • چی شد که تمریناتتون تو اینشیپ بادی رو شروع کردین؟

من کارمندم و همزمان دارم دکتری می‌خونم، ازدواج کردم و یه دختر سه ساله دارم، به همین خاطر مشغله های زندگیم خیلی زیادن و برام سخت بود زمان بذارم ورزش کنم.  تا جایی که یادمه همیشه اضافه وزن داشتم اما بعد زایمانم وزنم تا 84 کیلو رسید و کمر درد شدید داشتم و فعالیت های روزمره هم برام سخت شده بود.

  • قبل از شروع تمریناتتون وزنتون چقدر بوده؟

قبل از زایمانم 79 کیلو بودم و در طول بارداری تا 86 کیلو هم رفتم و بعد زایمان 84 کیلو موندم. دیگه با 84 کیلو تمریناتم رو تو اینشیپ بادی شروع کردم الان بعد گذشت 5 ماه 70 کیلو شدم. سالها بود به این وزن نرسیده بودم و الان خیلی خوشحالم ولی حتما ادامه می‌دم که به وزن ایده آلم برسم. سایز لباس ام 54 بود الان شده 44 و می‌خوام ادامه بدم تا برسه به 40 سایز لباسم.

  • از تلاش هاتون برای کاهش وزن قبل از اینشیپ بادی بگین؟

من سالها شنا می‌رفتم، برای روحیه ام خوب بود اما هیچ کاهش وزنی نداشتم. یه مدت هم پیلاتس رفتم که با اونم نتونستم خوب وزن کم کنم. زانو دردمم اجازه نمی‌داد خیلی ورزش کنم.

  • چند وقته همراه با اینشیپ بادی تمرین می‌کنید؟

من از 17 شهریور در شعبه سعادت آباد مجموعه اینشیپ بادی شروع به تمرین کردم و تا الان که پنج ماه گذشته حدودا 14 کیلو وزن کم کردم که تماما از چربی ها بود. چربی احشایی ام بالای 20 بود که الان رسیده به 13 . طبق آنالیز اولی که دادم مشخص شد درصد بافت عضلاتم خوبه و فقط باید چربی کم کنم. آخرین آنالیزی که دادم معلوم شد تونستم طی تمرینات عضلاتم رو حفظ کنم و فقط چربی بدنم کاهش پیدا کرد چون الان تغییراتم رو می‌دونم احساس بهتری دارم و حس می‌کنم سلامتم داره بهم بر می‌گرده.

  • یکم از وضعیت سلامتی تون قبل و بعد از تمرینات اینشیپ بادی بفرمایید؟

من کیست تخمدان داشتم چند سال درگیر این بیماری بودم. روی کیفیت زندگیم خیلی تاثیر گذاشته بود نگران بودم اگه دوباره بخوام بچه دار شم اثرات بدی روی سلامتم بذاره. چند وقت پیش بعد از کاهش وزنی که داشتم به پزشک زنانم مراجعه کردم گفت خداروشکر دیگه کیست جدیدی ندارم و قبلی ها هم خیلی کمتر و کوچیک تر شدن. در واقع پزشکم وقتی منو دید بخاطر کاهش وزن و روند بهبودیم خیلی تعجب کرد و پرسید چکار کردی منم گفتم با اینشیپ بادی تمرین می‌کنم. تو مراجعه بعدیم بهم گفتن ایشون هم ترغیب شدن و با متد EMS دارن تمرین می‌کنن.

در کل من بیشتر مشکلاتم بعد زایمانم شروع شد، کمر درد و زانو درد شدید داشتم و اضافه وزن بارداریم پایین نمیومد. به همین دلیل بعد از زایمان افسردگی گرفته بودم و اصلا دوست نداشتم عکس بگیرم یا تو آینه خودمو ببینم. تقریبا می‌شه گفت هیچ عکس تکی ای از اون دوران ندارم و نهایتا یکی دو تا تو جمع انداختم. همراه با افسردگی اضطراب هم داشتم که تپش قلب بهم می‌داد و مجبور بودم دارو مصرف کنم. افسردگیم در حدی بود که بیرون رفتن برام سخت بود و نمی‌تونستم بیرون از خونه با دخترم وقت بگذرونم. با اینشیپ بادی که تمرینامو شروع کردم کاهش وزنم بهم انگیزه و اعتماد به نفس داد. از مربیم خواستم حرکات اصلاحی کمر و زانو بهم بده تا دردام کمتر شه الان دیگه اصلا کمردرد ندارم و واقعا حالم بهتره. اطرافیانم، همکارام، مامانم و حتی استادم بهم می‌گن چقدر روحیه ات بهتر شده، خیلی راحت می‌تونم با دخترم برم بیرون، می‌برمش شنا، تئاتر، کیدزو گاردن و … چند وقت پیش از دخترم پرسیدم من مامانتم یا دوستت گفت دوستمی‌.

  • به عنوان یه خانم شاغل که تونسته کاهش وزن خوبی داشته باشه چه توصیه ای به خواننده های این مصاحبه دارین؟

پیشنهادم به خانم ها و مخصوصا مادرها اینه که برای سلامتی خودشون هم وقت بذارن. انقدر درگیر کارهای روزمره می‌شن که خودشونو یادشون می‌ره. یه مادر اول باید به فکر سلامتی خودش باشه تا بتونه مادری کنه، حوصله وقت گذروندن با بچه شو داشته باشه و روحیه اش بالا باشه. خانم ها باید برای خودشون ارزش قائل باشن و به خودشون برسن، چرا وقتی می‌تونی سالم تر و زیباتر باشی انجامش ندی؟

  • حرف آخر؟

یه تشکر مخصوص می‌کنم از مربی ام خانم نسرین عبدالوند عزیز  و مسئول شعبه سعادت اباد و کل پرسنلشون که واقعا بهم انگیزه دادن و عالی بودن. من با دخترم اینجا می‌اومدم، در کل بخاطر شرایط خاصی که داشتم خیلی همراهی کردن و کمک کردن که من جلساتمو ادامه بدم. از همه نظر روی روند کاهش وزن من نظارت داشتن و با توصیه های خوبشون در مورد تغذیه و مکمل هایی که بهم دادن تونستم راحت وزن کم کنم خیلی لذت می‌بردم اینجا می‌اومدم تمرین می‌کردم چون با شرایط خاص من کنار میومدن.

تجربه کاهش وزن موفق یکی از همراهان اینشیپ بادی

تهیه و تنظیم : حدیث سرلک – کارشناس ارشد تغذیه

شعار این مجموعه” اینشیپ بادی ، مسیر سلامتی ” می باشد.

برای مشاوره و تست رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید

در خواست مشاوره و آنالیز رایگان

اینشیپ بادی در آپارات

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.